8 Ports PoE Switch 6+2 POE 10/100M Power Over Ethernet uden Strøm Adapter til Kameraer

  • kr47.38
  • kr62.36
  • På lager
    SKU c381

    8 Ports PoE Switch 6+2 POE 10/100M Power Over Ethernet uden Strøm Adapter til Kameraer

    Funktion:

    1. 6 10/100M net port, ved hjælp af RJ45 interface (adgang) 2stk 10/100M-port RJ45 interface (uplink).

    2. Det anvendes i industriel kontrol, svage netværk, system integration projekt, LAN er bygget op hurtigt, og Ethernet-udvikling.

    3. Overvågning, alarm, radio og tv, indgang vagt, video intercom, parkering, trafik -, el -, og andre digitale netværk svage nuværende system engineering.

    Specifikation:

    Model: GL-AD6F-2C

    Standard: IEEE 802.3/IEEE 802.3 U/IEEE 802.3 z/IEEE 802.3 x/IEEE 802.1 P ANSI/IEEE STD 802.3 10/100M Adaptive

    Aftale: CSMA / CD, TCP / IP

    Kabler: afskærmet parsnoet (UTP) eller shielded twisted pair (STP), CAT 5-eller Cat6 kategorier, maksimal længde 100m

    Fiberoptisk kabel: optisk bølgelængde: 850nm / 1310nm / 1550nm

    Single mode enkelt fiber: 25-120 KM

    Single mode dobbelt fiber: 25-120 KM

    Port: 6stk 10/100 M Internet adgang, ved hjælp af RJ45-stik til at oprette forbindelse til to 10/100 M Internet adgang, RJ45 stik (uplink).

    Netværk sequence: 4 chips 100M 1 orange hvid 2 Orange 3 Grøn hvid grøn 6

    POE-tilstand: 3-8 porte understøtter en begrænset POE ikke-protokollen strømforsyning 4 Blå 5 blå hvid magt positive (+), 7 Brun Hvid 8 Brun negative (-), skal anvendes med kabel-separator

    Tilslutning og overførsel mode: 100M net elektrisk hybrid power

    Uplink-transmission: 100M RJ45 Internet adgang

    Flow kontrol: fuld duplex 1EEE802.3x flowkontrol, halv duplex tilbage tryk, flow control.

    Transmission mode: butik og sende

    Udveksling niveau: 2-niveau

    Efter båndbredde: 1G

    MAC adresse format: 4K

    MAC adresse forskning: automatisk opdatering

    Forsinkelse sats: 9.6 os

    BER: Bemærk:

    Bemærk, at 1-3cm adskiller sig på grund af manuel måling.

    På grund af de forskellige display-og andet lys, billedet kan ikke vise den faktiske farve.Tak for din forståelse.

    1 x PoE Switch

    1 x Brugervejledning

    • Pris
      Kvalitet

      все отлично - в работе пока не проверил.

      Redline240

      2020-09-01


    Produkt Anmeldelse *
    Kvalitet
    Pris
    Gem

    Relaterede varer

    Forbindelse

    Kebidumei Gigabit Switch, HUB 8 Ports LAN 10/100/1000 mbps, Fuld Duplex Gigabit Ethernet-Desktop-Netværk Switches Engros

    Vigtigste parametre: Produkt Type: Gigabit Ethernet Switch Anvendelse niveau: to overførselshastighed: 10/100/1000 mbps Udveksling: Opbevaring - Videresendelse Packet forwarding rate: 10 mbps: 14880pps,100Mbps:148800pps,1000 mbps:1488000pp Port parametre: Port struktur: ikke-modulære Antal porte: 8 Port Beskrivelse: 8-ports 10/100/1000 mbps Interface Medier: 10Base-T: 3,4, eller 5 uskærmet twisted pair; 100Base-TX: 5 uskærmet twisted pair;1000Base-T:
  • kr98.49
  • kr118.66
  • Forbindelse

    Ethernet-Optisk Fiber Switch, 8 port 100Mbps SC fiber-og 2-port, 1000 mbps RJ45 fiber media converter-20 KM

    Produkt Introduktion: 8 x 100 mbps fiber port med 2 x 1000 mbps Ethernet-port switch-converter med 8 100Mbps SC optiske moduler og 2 10 / 100/1000 mbps adaptive RJ45 netværk havne.Kan opnå 10 mbps, 100Mbps,1000 mbps Ethernet-optiske og elektriske signaler mellem den sømløse forbindelse.Velegnet til små-skala fiberoptiske Ethernet og særlige behov for optiske fiber netværk. vigtigste funktion: * 2 RJ45 Ethernet-interface
  • kr573.98
  • Forbindelse

    8 Ports PoE Switch 6+2 POE 10/100M Power Over Ethernet uden Strøm Adapter til Kameraer

    Vær opmærksom på de oplysninger, som nedenfor: Brasilien post office annonceret, at fra August 27, 2018, vil alle internationale pakker behandles af told vil blive opkrævet 15 reais(about US$3.50) hver pakke.Dette gebyr er betalt af køber.Hvis det ikke er betalt inden for 30 dage, vil pakken blive returneret. 8 Ports PoE Switch 6+2 POE 10/100M Power Over Ethernet uden Strøm Adapter til Kameraer Funktion: 1.
  • kr48.78
  • kr63.40
  • Forbindelse

    RJ45 MINI 5-Ports Fast Ethernet-Netværk Black Skifte Hub til Desktop-PC ' en Gigabit switch 5-port Ethernet-switch

    RJ45 MINI 5-Ports Fast Ethernet-Netværk Black Skifte Hub til Desktop-PC ' en Gigabit switch 5-port Ethernet-switch Funktioner: 1.Mp :Virker fantastisk til din desktop, bærbar computer, router, modem, ADSL, xBox, PS2, PS3, ...for internet adgang 2.High speed transmission :Denne vare er 5-Port 10/100Mbps un-managed switch. 3.Hurtig :Tilbyder 5 port10/100 mbps auto-negotiation port, høj integration design, lille
  • kr28.73
  • kr33.38
  • Forbindelse

    8Port Gigabit Switch Ethernet Smart Switcher Høj Ydeevne 10/100 Mbps Ethernet-Netværk Switch RJ45-Hub Internet Splitter

    8-Port 10/100 Mbps Ethernet POE Switch Ethernet Lan Hub Smart Switcher Støtte 6-55V Strømforsyning Funktioner: 1. Det kan oprette forbindelse NVR.routere, switche og computere, og flere LSPOE-06120A seriel sammenkædning. 2. Det kan faktisk forlænge rækkevidde af IPC og AP. 3. 10/100Mbps automatisk forhandle RJ45 port til at støtte automatisk MDI / MDIX. 4. Understøtter IEEE 802.3 x trafik kontrol
  • kr36.19
  • kr77.03